Kultúra

Rodák z Michaloviec s novým songom: Klip natáčali na Hrádku aj vo Vinnom

Michalovský rodák Tomáš Jasper Vajda má novú skladbu. A jej text môže osloviť nemálo Michalovčanov, veď si ju vypočujte...

Zdroj: Facebook

Rodák z Michaloviec Tomáš Vajda, ktorého poznáte pod prezývkou Jasper, prichádza s hudobnou novinkou pod názvom Vychodňare. Videoklip k nej sa nakrúcal v časti Michaloviec aj v známej turistickej obci Vinné.

Hrdý Michalovčan

Nová pesnička má približne minútu a začína tým, že si Jasper oblečie dres hokejového klubu HK Dukla Michalovce. Hudobník pre náš spravodajský portál Michalovce 24 prezradil, že má aktuálne prichystaných ešte niekoľko krátkych songov. „Prvý je o tom, že som hrdý Michalovčan aj napriek tomu, že mnoho z nás muselo ísť preč, aby sa malo lepšie,“ priblížil pre nás svoju spomínanú aktuálnu pesničku.

Ďalšie hudobné skladby budú podľa jeho slov zábavné témy zo života. Videoklip k songu Vychodňare natáčali na Hrádku v Michalovciach a taktiež vo Vinnom.

Do Michaloviec sa vracia

Jasper nám prezradil, že plánuje nahrať ďalšie vychodniarske veci v štúdiu na západnom Slovensku a na pomoc si vezme možno jednu speváčku, speváka. „Mám prichystané ešte väčšie projekty, na ktoré potrebujem čas, tak o nich ešte nechcem rozprávať,“ naznačil hudobník.

Na záver dodal, že do rodných Michaloviec príde vždy, keď má dlhšie voľno v práci alebo služobnú cestu na východ. „Predsa tam mám rodinu a kamošov na východe,“ doplnil pre náš spravodajský portál.

Nezabudnite si pozrieť spomínaný videoklip.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Zdroj: Facebook

Foto: archív Jasper

Zdroj: Dnes24.sk
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM